info@yazlikvillatatili.com | +90 543 797 00 20
Müşteri Paneli | Villa Sahibi Paneli
İPTAL VE İADE KOŞULLARIyazlikvillatatili.com

REZERVASYON İPTAL VE İADE KOŞULLARI:
Değerli Müşterilerimiz;

Şirketimiz tarafından onaylanmak üzere EFT, Havale, Western Union, Kredi Kartı Tek Çekim, Kredi Kartı Taksitli Çekim veya Mail Order imkanlarımızdan yararlanarak yatırmış olduğunuz kaporalarınız, rezervasyonunuz onaylandıktan sonra şirketmiz tarafından iade edilmez. Çünkü AZURA HOMES HALİS YANILMAZ hesabına yatırılan her rezervasyonun kaporası; rezervasyonu tamamlanmış ilgili villanın sahibinin belirtmiş olduğu banka hesabına aynı gün içerisinde AZURA HOMES HALİS YANILMAZ tarafından yatırılmaktadır.1. Müşterilerimiz yukarıda belirtilen iadesi mümkün olmayan kapora kuralı gereğince iptal hakkını kullanabilir.2. Rezervasyonlarınızda iptal söz konusu ise ve bu iptal şirketimiz tarafından değil de tarafınızdan kaynaklı ise; iptalin bildirildiği tarihlere göre şirketimiz, tarafınızdan rezervasyon bedelinin belli kısımlarını ya da tamamını tazmin etme hakkına sahiptir.Rezervasyon İptali (%30 Kaporasını Yatıran Müşterilerimiz İçin);- Villaya giriş tarihinden önceki otuzuncu (30.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %35' ini,- Villaya giriş tarihinden önceki yirmi dokuzuncu (29.) ve yirminci (20.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %50’sini,- Villaya giriş tarihinden önceki on dokuzuncu (19.) ve on birinci (11.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %75’ini,- Villaya giriş tarihinden önceki onuncu (10.) ile rezervasyon başlangıç günü arasında iptal bildirilir veya iptal bildirilmez ve müşterimiz gelmez ise; toplam rezervasyon bedelinin tamamı yani %100 ' ünüRezervasyon İptali (Kendi Talepleri Doğrultusunda Toplam Rezervasyon Bedelinin Tamamını Yatıran Müşterilerimiz İçin)- Villaya giriş tarihinden önceki otuzuncu (30.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %35'ini,- Villaya giriş tarihinden önceki yirmi dokuzuncu (29.) ve yirminci (20.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %50’sini,- Villaya giriş tarihinden önceki on dokuzuncu (19.) ve on birinci (11.) güne kadar bildirilir ise; toplam rezervasyon bedelinin %75’ini,- Villaya giriş tarihinden önceki onuncu (10.) ile rezervasyon başlangıç günü arasında iptal bildirilir veya iptal bildirilmez ve müşterimiz gelmez ise; toplam rezervasyon bedelinin tamamı yani %100'ünü, AZURA HOMES HALİS YANILMAZ tarafınızdan tazmin etme hakkına sahiptir.

Rezervasyonlarda yaşanan iptallerde yukarıda belirtilen kurallar çerçevesinde tazmin etme hakkına sahip olduğu miktar, şirketimiz hesabına yatırıldıktan sonra aynı gün içerisinde ilgili villanın sahibinin belirtmiş olduğu banka hesabına yatırılmaktadır ve bu tarz durumlarda şirketimizin herhangi bir kazancı söz konusu değildir.Rezervasyon İptali Villa Sahibi Veya AZURA HOMES HALİS YANİLMAZ Tarafından Herhangi Bir Sebep Doğrultusunda İptal Edilir İse;- Şirketimiz sözleşmenizde yer alan tarihlere uygun veya yakın olacak şekilde sizlere rezervasyon yaptırmış olduğunuz villa kategorisinde ve bütçesinde başka bir villa önerebilir,- İsteğiniz doğrultusunda yatırmış olduğunuz kaporanın tamamını iade etmekle yükümlüdür.


OUR VISION

Firmamızın kurmak istediği geleceği ve ulaşmayı hedeflediği noktayı tanımlayan VİZYON’ umuz;
Hizmet verdiğimiz alanlar olan Emlak, Turizm, İnşaat ve Bakım sektörlerinde müşterilerimizi ve firmamızı geleceğe taşıyan, dünya genelinde bilinen bir Türk firması olmayı hedefleyen en doğru adres olmaktır.


OUR MISSION

Firmamızın varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin hizmet edildiğini tanımlayan MİSYON' umuz;
Müşteri odaklı çözümler sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm alan ve bölgelerde müşterilerimize kaliteli, özverili, hızlı ve ekonomik  hizmetler sunmaktır.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
GÜVENLİ ÖDEME Sistemimizde Ödeme Anında Kullanılan Tüm Şahsi Bilgiler 2048 bit SSL ile Şifrelenmektedir.
SOSYAL MEDYADA BİZ En Yeni Kiralık Villa Seçenekleri ve En İyi Fiyatlar İçin Bizi Takipte Kalın.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres : Kalkan Mah. Cumhuriyet Cad. Dalkıran Apart No:42 D/1 Kalkan/Kaş/Antalya | Tel : +90 (0) 242 844 21 71 - Gsm : +90 (0) 543 797 00 20 | E-Mail : info@yazlikvillatatili.com